کشور‌های خارجی آبرو و حریم خود را حفظ کنند
تصویر خبر
ولی فقیه در استان یزد ضمن محکوم کردن دخالت برخی کشور‌های خارجی در مسائل داخلی کشورمان از آن‌ها خواست حریم خود را حفظ کنند، و گفت: ایران اسلامی امروز صاحب رأی و دارای استقلال است و به عنوان کشوری قدرتمند در منطقه و جهان قلمداد می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا ناصری‌یزدی در گفت‌وگو با میزان، ضمن محکوم کردن دخالت برخی کشور‌های خارجی در مسائل داخلی کشورمان بیان کرد: دخالت یا تحمیل موضوعی به یک کشور مستقل به معنای اظهار قیومیت برای آن کشور محسوب می‌شود و محکوم است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: طی ۴۰ سال گذشته با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم ایران رشد کرده و به بلوغ رسیده‌اند و نیازی به راهنمایی کشور‌های خارجی ندارند.

وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی و ملت ما اکنون مستقل و آزاد است افزود: کشور‌های خارجی نیاز به تحرکات برای فریب اذهان عمومی ملت ایران دارند تا به اهداف خود برسند. اما آن زمان که در مسائل کشورمان دخالت می‌کردند و منافع ما را به تاراج می‎بردند گذشته است. نظام جمهوری اسلامی و ملت ما اکنون مستقل و آزاد اس

حجت الاسلام والمسلمین ناصری ضمن اشاره به اینکه رسانه‌های کذایی معاند علی رغم تلاش‌های خود نتوانستند اقدامی علیه ایران اسلامی انجام بدهند گفت: ایران اسلامی امروز صاحب رأی و دارای استقلال است و به عنوان کشوری قدرتمند در منطقه و جهان قلمداد می‌شود. توصیه می‌کنیم کشور‌های خارجی آبرو و حریم خود را حفظ کنند.

منبع:خبرگزاری میزان


يکشنبه 1399/7/6 - 36 : 22

پرتال استان ها

 

آخرین اخبار